19.02.2019 року в ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області проведено кущову нараду з питань дотримання законодавства в сферах бджільництва, захисту рослин, насінництва та розсадництва
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області спільно з Управлінням Держпраці у Волинській області провели навчання суб'єктам господарювання, які торгують засобами захисту рослин і агрохімікатами для отримання Допуску на право здійснення робіт з пестицидами і агрохімікатами.
Спектр послуг, що їх надають чисельні перукарні, салони чи навіть центри краси дуже різноманітний: від манікюру, педикюру до найновітніших процедур та технологій із догляду за волоссям та тілом. Усі стосунки між майстрами салонів і перукарень та споживачами послуг регулюються основними нормативно-правовими актами
Вибираючи посівний матеріал овочевих культур, варто усвідомлювати, що від того, яке насіння буде придбане та висіяне, залежить, який врожай отримаємо та які смакові та транспортабельні якості він матиме. Адже через необізнаність можна отримати низький врожай, високу собівартість і найбільші втрати.
Відповідно до Планів здійснення діяльності з ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на 2018 рік заплановано здійснення 74-х планових заходів у сфері ринкового нагляду. Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області протягом 2018 року проведено 62 планові виїзні перевірки характеристик продукції.
З метою розгляду питань щодо спільних заходів органів державної влади, аграріїв і бджолярів для недопущення отруєння людей, тварин, бджіл, а також дотримання порядку проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, ГМО, що використовуються у відкритих системах, Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області запрошує органи місцевого самоврядування, сільськогосподарських виробників, суб’єктів насінництва та розсадництва, профільні асоціації на кущові наради з питань додержання законодавства в сферах бджільництва, захисту рослин, насінництва та розсадництва, які відбудуться в районах області згідно графіка.
З метою дотримання експортерами фітосанітарних вимог, роз’яснення порядку встановлення та/або підтримання офіційного статусу місця виробництва або виборчої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, порядку проведення заходів державного нагляду у сфері насінництва та координації дій аграріїв і бджолярів ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області запрошує вас на нараду
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області разом із Державною екологічною інспекцією у Волинській області постійно проводить навчання суб'єктів господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов'язана із транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами для отримання Допуску на право здійснення робіт з пестицидами і агрохімікатами.
Оцінювати стан перезимівлі озимих культур починають наприкінці січня. З цією метою використовують декілька перевірених методів, одним з найпоширеніших є метод відбору монолітів.