Неділя, 4 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
24 травня 2023

Уміння господарювати – одна із рис українців

Благоустрій, на перший погляд, може здатися простою справою, хоча насправді його створення і підтримка доволі трудомісткий процес. Адже від того, як облаштована територія установи, формується думка про її рівень та відношення керівництва до роботи. 

Для Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області це важливо, позаяк з того, який вигляд має територія ззовні та наскільки вона доглянута, складається перше враження у відвідувачів. Тому благоустрою тут приділяють вагоме значення. 

Територія установи облагороджена, озеленена і доглянута. Це все завдяки щоденній копіткій праці Анатолія Жукова. Майже 5 років пан Анатолій дбає про територію Головного управління та його структурних підрозділів. Працівники цінують його працю і пишаються, що мають такого колегу. 

Анатолій Федорович доглядає зелені насадження, підтримує облагородження, естетичний вигляд і затишок двору. Трудиться спозарання й до завершення робочого дня. Любо глянути на завжди покошений газон, підстрижені кущі, дерева та чисте подвір’я. Пан Анатолій докладає максимум зусиль, щоб територія управління була доглянутою в будь яку пору року.

Анатолія Жукова співробітники називають майстром на всі руки, бо за що не візьметься – все під силу. Не цурається ніякої роботи, в основному господарницької, попри те, що сам міський житель. Уміє і дерево викорчувати, і дах полагодити, і каналізацію відремонтувати. Своїми руками облаштував санвузли в приміщеннях районних управлінь. Встановив на подвір’ї Головного управління фонтан, привезений колись з-за кордону, де пропрацював будівельником 10 років. 

«Скоріше б ранок, аби швидше на роботу», – таке його життєве гасло. 

Скромно зізнається, що просто любить, те що робить. Тоді й результат на око. Каже, така робота йому цікава, адже він передусім людина творча. 

Сумлінний підхід до роботи свідчить не лише про його працьовитість, а й про естетику душі. У спілкуванні з Анатолієм Федоровичем пізнається любов до країни, що сміливо можна назвати патріотизмом. Попри те, що майстер виконує господарську справу і не завжди, м’яко кажучи чисту, в день вишиванки він прийшов на роботу в національному вбранні. 

Анатолій Жуков погоджується, що вміння господарювати – одна із рис українців, які не словом, а ділом показують свою хазяйновитість і культурність, чого ворогу, який хоче загарбати нашу землю, ніколи не зрозуміти і не навчитися.