Неділя, 4 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
26 травня 2023

У трьох закладах загальної середньої освіти Дубівської громади триває підготовка до проведення відпочинку дітей у літній період

24 травня за участю спеціалістів Ковельського районного управління Держпродспоживслужби відбулася нарада з керівниками та працівниками таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти Дубівської територіальної громади. 

На ній обговорили основні питання щодо створення належних умов для безпечного перебування, організації харчування та медичного обслуговування дітей у пришкільних таборах під час відпочинкової кампанії. 

Учасники наради акцентували на вимогах до складання примірного меню на літній період з дотриманням нормативних документів та правил повноцінного, безпечного та якісного харчування, а також гігієнічних вимогах до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих в закладах освіти. 

Головне завдання для керівників закладів відпочинку – створити комфортні та безпечні умови для відпочинку дітей, а спеціалісти Держпродспоживслужби завжди готові допомагати в цьому.