Середа, 26 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
22 вересеня 2021

На Волині підписали Меморандум про співпрацю між Головним управлінням Держпродспоживслужби та Управлінням Держпраці

20 вересня 2021 року начальник  Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області  Богдан Лозинський  та начальник Управління Держпраці у Волинській області  Олександр Козлюк підписали Меморандум  про співпрацю у сфері ринкового нагляду та контролю продукції.

Метою  Меморандуму є співробітництво між управліннями у рамках здійснення ними повноважень у сфері державного ринкового нагляду.

Сторони домовилися взаємодіяти під час проведення спільних превентивних заходів, спрямованих на дотримання суб’єктами господарювання законодавства про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, спільне проведення роз’яснювальної роботи серед споживачів щодо підвищення рівня правових знань стосовно безпечності нехарчової продукції, інформаційних заходів для працівників лікувально-профілактичних закладів  області щодо надсилання повідомлень до органів державного ринкового нагляду про нещасні випадки, що сталися внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції. Сторони, які підписали Меморандум,  обмінюватимуться  інформацією про випадки виявлення нехарчової продукції, що становить загрозу суспільним інтересам, чи  в інший спосіб не відповідає встановленим законодавством вимогам.

Згідно з документом, йдеться про моніторинг  звернень споживачів (користувачів) щодо захисту їх права на безпечність продукції, причин і кількості нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок споживання продукції (користування нею).  Крім того, в Меморандумі зазначається про проведення перевірок характеристик продукції, додержання вимог законодавства щодо представлення продукції за місцем проведення ярмарки, виставки, показу чи демонстрації в інший спосіб продукції, яка не відповідає встановленим вимогам. Сторони домовилися також про інформування державних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості про результати здійснення ринкового нагляду.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання.