Четвер, 7 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
24 січня 2022

На Волині Держпродспоживслужба і Держпраці співпрацюватимуть у сфері ринкового нагляду

Відбулася спільна зустріч представників Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та Управління Держпраці у Волинській області. 

Тема зустрічі - обговорення  взаємодії двох органів ринкового нагляду протягом  2022 року в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю, що підписаний 20 вересня минулого року.

Заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Геннадій Кожевніков  наголосив, що під час  проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання особлива увага звертатиметься на легальність працевлаштування їх працівників. Геннадій Кожевніков проаналізував також заплановану на нинішній рік роботу спільної комісії (робочої групи), до складу якої його  він увійшов,  щодо зниження рівня незадекларованої праці.

Начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області  Інна Гайворонська зазначила, що важливо спільно щоквартально аналізувати проведені заходи для інформування громадян і суб’єктів господарювання про нормативні документи, зокрема, стосовно ризиків порушення їх вимог,  відповідних обов’язків  працівників і роботодавців,  санкції, що накладаються у випадку недекларування праці і (або) несплати податків та внесків на соціальне забезпечення,  позитивного впливу декларування діяльності та доходів, важливості податків і внесків на соціальне забезпечення, процедур реєстрації працівників, трудових договорів та їхнього змісту тощо.

Участь у зустрічі також взяли: начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк, заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Оксана Рубльова та завідувач сектору ринкового нагляду Управління Держпраці у Волинській області Катерина Стрибульська.