Неділя, 2 жовтня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
06 вересеня 2022

ДЕНЬ ПОЛЯ ДЛЯ КАРТОПЛЯРІВ

2  вересня 2022 року у селі Усичівські Будки  Луцького району ТОВ «Агріко Україна» спільно з компанією ТОВ «Адама Україна» провели День поля для картоплярів. Захід відбувся на базі Фермерського господарства "ЕКО-ТУР" в  якому взяли участь підприємці аграрного бізнесу, представники ДУ «Волинської обласної фітосанітарної лабораторії», Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинські області,  Управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації. 

Представники ТОВ «Агріко Україна» та ТОВ «Адама Україна» детально ознайомили присутніх з потенціалом представлених сортів, продемонстрували  результати вирощування сортів картоплі, а також розповіли про особливості антистресової програми захисту та живлення при вирощуванні цієї культури.

Голова ФГ "ЕКО-ТУР" Василь Аршулік ознайомив присутніх з технологічними особливостями вирощування картоплі у господарстві, наголосивши на доцільності застосування сидератів в умовах поточних цін на мінеральну поживу.