Неділя, 4 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління

Про службу

Держпродспоживслужба утворена відповідно до постанови КМУ від 10 вересня 2014 року № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Постановою КМУ від 02 вересня 2015 року № 667 затверджено Положення про Держпродспоживслужбу. Територіальні органи Держпродспоживслужби утворені постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1092.

З метою забезпечення фінансування Держпродспоживслужби прийнято розпорядження КМУ від 27 січня 2016 року № 76-р. Затверджено структуру апарату Держпродспоживслужби та погоджено її з Міністром аграрної політики та продовольства України. Штатний розпис та кошторис апарату Держпродспоживслужби затверджено за погодженням з Мінфіном.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 6 квітня 2016 року № 260-р «Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» Держпродспоживслужба офіційно розпочала роботу і приступила до виконання функцій.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2020 р. № 1369-р Головою Держпродспоживслужби призначено Владиславу Магалецьку.

 Положення про Державну службу

України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

ПРАВИЛА внутрішнього службового розпорядку Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області

Правила внутрішнього трудового розпорядку Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області

Колективний договір

Положення про Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області