П'ятниця, 20 травня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
ПРО ЗУПИНЕННЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ЗМІНИ РОЗДРІБНИХ ЦІН НА ТОВАРИ
29 квітня 2022

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує, що 15.04.2022 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 471 «Деякі питання екстреної державної реєстрації лікарських засобів, медичних імунобіологічних препаратів, препаратів крові, що виробляються або постачаються в Україну протягом періоду дії воєнного стану, під зобов’язання» (далі – Постанова № 471).

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів!
22 квітня 2022

Масло солодковершкове виробнцтва ТОВ «Пустомитівський молокозавод» не відповідає законодавству щодо надання інформації про харчові продукти і підлягає вилученню з обігу.

Змінено умови транзиту продукції тваринного походження через ЄС
21 квітня 2022

За результатами перемовин Держпродспоживслужби з компетентними органами країн-членів ЄС та Європейською Комісією відбулися певні зміни в умовах транзиту продукції через ЄС.

Національна платформа продовольчої безпеки
21 квітня 2022

Національна платформа продовольчої безпеки створена для стимулювання розбудови української економіки в умовах війни та забезпечення харчовими продуктами й товарами першої необхідності мешканців громад, учасників Збройних Сил України та територіальної оборони.

Спрощено здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану
04 квітня 2022

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка спрощує здійснення фітосанітарних заходів та процедур при ввезенні на митну територію України та переміщенні сільськогосподарської продукції рослинного походження, в тому числі насіння, на період воєнного стану та протягом 90 днів з дати його припинення або скасування.

На Національній платформі продовольчої безпеки з'явилася можливість укладання угод та замовлення логістичних послуг
04 квітня 2022

Національна платформа продовольчої безпеки отримала новий функціонал. Тепер за допомогою платформи можна укласти угоди між покупцем та постачальником та замовити логістичні послуги.

До Національної платформи продовольчої безпеки долучилися більше тисячі користувачів
31 березня 2022

«За допомогою Платформи можна швидко сформувати потребу в тих чи інших товарах та побачити пропозиції інших учасників ринку. В часи, коли кожна хвилина має значення, ми створили інструмент, який допомагає забезпечити наших захисників та населення найнеобхіднішими продуктами. Запрошуємо агрофірми, виробників, торговельні мережі та органи влади активно користуватись цим майданчиком», - зазначає т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк.