Четвер, 7 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Програма підтримки України "Виходь на світло"
05 липня 2022

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України.

Т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк з робочою поїздкою відвідав Волинь
04 липня 2022

В рамках робочого візиту 01 липня т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк відвідав Волинь, де зустрівся з головою Волинської ВЦА Юрієм Погуляйком, а також начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Волинській області Богданом Лозинським.

На Волині здорожчали майже усі продукти. Які найбільше
01 липня 2022

З початку дії воєнного стану на Волині здорожчали усі харчі. Найбільше гречка, олія та борщовий набір. Про це Суспільному розповіла спеціалістка сектору контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби Інна Лаврінок.

ОБЕРЕЖНО - БОТУЛІЗМ
21 червня 2022

Ботулі́зм — це харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, в яких накопичилися токсини (бутолотоксини) бактерії Clostridium botulinum.

ТЕРМІНОВЕ (СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ) ПОВІДОМЛЕННЯ Білокрилка
20 червня 2022

На невеликих ділянках капусти особистих селянських господарств Володимир-Волинського та Луцького районів спостерігається початок заселення рослин шкідником – білокрилкою. Цього року поява шкідника відмічена у ті ж строки, що і минулого року. При сприятливих умовах ареал поширення та чисельність шкідника будуть збільшуватися.

ПОЛЬОВЕ ОЦІНЮВАННЯ НАСІННИЦЬКИХ ПОСІВІВ – ВАЖЛИВИЙ ЕТАП КОНТРОЛЮ В НАСІННИЦТВІ
13 червня 2022

Найближчим часом розпочнеться проведення польового оцінювання сільськогосподарських культур у сільгосппідприємствах Волинської області. Польове оцінювання насінницьких посівів є основним та невід’ємним заходом сортового контролю в насінництві.

Платформа продовольчої безпеки України як інструмент подолання кризи продовольства в світі
13 червня 2022

З перших днів російського вторгнення в Україні постало питання пошуку нових логістичних шляхів постачання продовольства як всередині країни, так і за її межами. Наслідки окупації частини територій, пошкодження продовольчих складів та порушення звичних транспортних маршрутів вже відчувають у всьому світі, оскільки від українського продовольства залежні більше ніж 190 країн, до яких постачається продукція українського виробництва.

ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ МОЛОКА ТА МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ
13 червня 2022

Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом від 07.04.2022 N 209 затвердило Гігієнічні вимоги до дрібнотоварного виробництва та обігу молока.

ПОВІДОМЛЕННЯ СИСТЕМИ RASFF ВІД 31 ТРАВНЯ 2022 РОКУ № 2022.2268-FUP 4
13 червня 2022

Через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах від 31.05.2022 року №2022.2268-fup4 до Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області надійшло повідомлення від 31 травня 2022 року № 2022.2268 стосовно виявлення гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) у харчовій добавці