П'ятниця, 31 березня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ СЕКТОРУ КОНТРОЛЮ ЗА РЕГУЛЬОВАНИМИ ЦІНАМИ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2022 РІК
29 березня 2023

Сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області протягом 2022 року проведено 28 заходів державного нагляду, з них 7 планові та 21 позапланових перевірок (14 на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 08.05.2022 №11381/0/1-22 щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання регульованих цін на роздрібному ринку пального та 7 за результатами розгляду звернень громадян). За результатами проведених перевірок застосовано до суб’єктів господарювання адміністративно-господарських санкцій в обсязі 613 783,84 грн та притягнуто до адміністративної відповідальності службових/посадових осіб в цілому на 30 600 гривень.

В УКРАЇНІ ЗАТВЕРДЖЕНІ НОВІ ПРАВИЛА ВИРОБНИЦТВА ТА ОБІГУ ЛІКУВАЛЬНИХ КОРМІВ
28 березня 2023

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26 січня 2023 року №69 затверджені Правила виробництва, обігу та застосування (використання) лікувальних кормів і проміжних продуктів для виробництва лікувальних кормів, що розроблені відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» від 04 лютого 2021 року №1206-IX.

23 БЕРЕЗНЯ 2023Р. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РЕАЛІЗАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО ПЛАНУ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
28 березня 2023

Засідання відбулося під головуванням начальника Луцької районної військової адміністрації Костика Анатолія Івановича. Участь в засіданні взяли представники: Головного управління Держпродспоживслужби, ТзОВ «Вторма-Волинь», Державної екологічної інспекції Волинської області, проєкту «Чистий Луцьк».

АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»
27 березня 2023

Традиційно навесні проводиться щорічна акція «За чисте довкілля». Це період великого весняного прибирання згуртовує працівників довкола надзвичайно потрібної та актуальної мети – навести чистоту і порядок. Тож 23 і 24 березня наші працівники завзято, згуртовано та з піднесеним настроєм виконували різноманітні роботи, а саме: підмітали, збирали сміття, впорядковували клумби тощо.

КАМІНЬ – КАШИРСЬКИМ РАЙОННИМ УПРАВЛІННЯМ РОЗПОЧАТО СЕРІЮ НАВЧАНЬ, ЩОДО ЗМІН В ОРГАНІЗАЦІЇ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ З КЕРІВНИКАМИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ
27 березня 2023

За участі спеціалістів Камінь — Каширського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області відбувся семінар в центрі професійного розвитку педагогічних працівників для керівників закладів дошкільної освіти Маневицької селищної ради. Наталією Маковецькою, заступником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та Олександром Галушком, головним спеціалістом відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини презентовано законодавчі та організаційні зміни щодо дитячого харчування в закладах освіти, висвітлено найбільш поширені недоліки, виявлені при здійсненні державного нагляду та комісійних обстеженнях харчоблоків дитячих закладів освіти.

ІНФОРМАЦІЯ ВИРОБНИКАМ ДПМ
23 березня 2023

Міжнародним стандартом з фітосанітарних заходів №15 «Регулювання дерев’яного пакувального матеріалу в міжнародній торгівлі» надано рекомендації щодо типів маркування та зазначено, що розмір, використовувані типи шрифтів і розміщення маркування може варіювати, але його розмір повинен бути достатнім, щоб бути помітним і розбірливим для інспекторів без застосування допоміжних візуальних засобів. Таким чином кожна країна має право самостійно встановлювати параметри маркування дотримуючись при цьому зазначення на ньому необхідної інформації. В Україні питання маркування ДПМ врегульоване чинним національним законодавством, а саме, Фітосанітарними правилами ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва ДПМ затвердженими наказом Міністерства аграрної політики України від 22.12.2005 р. № 731.

ТЕРМІНОВЕ (СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ) ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД 22.03.2023
22 березня 2023

Рання весна – один із найвідповідальніших періодів у догляді за деревами, коли обов’язково потрібно починати роботи із захисту плодових насаджень від хвороб та шкідників. Перше обприскування саду — найважливіше, і робити його слід обов’язково. Воно проводиться ранньою весною до початку набрякання бруньок на рослинах при середньодобових температурах не нижче +4 ºС. Хорошим профілактичним заходом є обприскування дерев і чагарників ще до розпускання бруньок 3% розчином бордоської рідини – розчином мідного купоросу у вапняному молоці (300 г мідного купоросу і 330 г негашеного вапна на 10 л води). Обробіток проводять з розрахунку 2 л на молоде дерево (до 6 років), не більше 10 л на дерево, що плодоносить, 1,0 і 1,5 л на кущі аґрусу та смородини, відповідно 2,0 л на 10 кущів малини, 1,5 л на 10 кв.м. винограду.

СПЕЦІАЛІСТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ВОЛИНІ ПРОВОДЯТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ЩОДО ДОТРИМАННЯ САНІТАРНИХ ТА ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ У ПЕРУКАРНЯХ ТА САЛОНАХ КРАСИ
22 березня 2023

Салони краси та перукарні надають десятки послуг, які повинні бути не тільки високоякісними, але і безпечними для здоров’я. У випадках порушення гігієнічного та санітарно-протиепідемічного режимів виникає ризик зараження клієнтів та майстрів грибковими захворюваннями шкіри, волосся і нігтів, герпесом, стафілококовими інфекціями, педикульозом, гепатитами В та С і навіть сифілісом та ВІЛ/СНІД.

НОВІ ГІГІЄНІЧНІ ВИМОГИ ДО ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКТІВ ТВАРИНОГО ПОХОДЖЕННЯ
21 березня 2023

Міністерство аграрної політики та продовольства України наказом від 20 жовтня 2022 року № 813 затвердило Гігієнічні вимоги до виробництва та обігу харчових продуктів тваринного походження.