П'ятниця, 9 грудня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ОРГАНУ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА ОДИНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ 2022 РОКУ
08 грудня 2022

Посадовими особами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області впродовж одинадцяти місяців 2022 року проведено 9 перевірок характеристик нехарчової продукції, з них 7 планових перевірок та 2 позапланові.

ВПЛИВ РЕКЛАМИ НА СВІДОМІСТЬ ДІТЕЙ
08 грудня 2022

У вирі сучасного світу реклама безсумнівно виступає одним із основних рушіїв торгівлі. Вона передає різні типи інформації, направленої на досягнення порозуміння між продавцями і покупцями. Вона допомагає дізнатися про нові товари і послуги, зорієнтуватися в безмежному морі виробництва і споживання. Та реклама не лише інформує.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗДІЙСНЕННЯ МЕТРОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 2022 РІК
08 грудня 2022

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області протягом січня-лютого 2022 року проведено 4 планові перевірки з метрологічного нагляду щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері законодавчо регульованої метрології. Порушення метрологічних вимог встановлено у 2 суб’єктів господарювання, що складає 50 %.

ВІДКЛЮЧЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА НЕСПЛАТУ НА ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ – ЗАБОРОНЕНО!
07 грудня 2022

У період дії воєнного стану в Україні забороняється припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

Повідомлення RASFF стосовно виявлення перевищення допустимого вмісту кадмію у восьминогах «міні»
06 грудня 2022

До Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF)

Тест “Антикорупційне ППО: наскільки успішно ви знищуєте конфлікт інтересів?”
30 листопада 2022

Поки наші сили протиповітряної оборони (ППО) на відмінно відпрацьовують по ворожих ракетах, посадовці мають на відмінно виявляти та врегульовувати конфлікт інтересів. Щоби ви потренувалися, працівники Національного агентства з питань запобігання корупції підготували для вас серію питань, (вказати посилання ) які допоможуть перевірити, наскільки влучно ви нищите корупційні фактори на роботі.

ВЕРХОВНА РАДА УДОСКОНАЛИЛА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ПЕСТИЦИДАМИ І АГРОХІМІКАТАМИ
22 листопада 2022

16 листопада 2022 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами (№ 4558 від 30.12.2020).

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА: ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ СЕРТИФІКАЦІЇ, ВИДАЧІ ТА СКАСУВАННЯ СЕРТИФІКАТІВ НА НАСІННЯ ТА/АБО САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ
22 листопада 2022

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада № 1274 внесено зміни до Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

RASF повідомляє щодо виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині
22 листопада 2022

RASF повідомляє щодо виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині