Неділя, 4 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління

Результати роботи сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області за 2021 рік

Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області протягом 2021 року проведено 28 заходів державного нагляду, з них 23 планові та 5 позапланових перевірок. 

За результатами проведених заходів:

- донараховано 37,8 тис. грн. адміністративно-господарських санкцій, які сплачено в повному обсязі; 

- встановлено зайво сплачені споживачами суми за надані послуги, в зв’язку з застосуванням завищеного тарифу - 1 018, 6 тис. грн.; 

- сума коштів, яку  суб'єкти господарювання фактично повернули споживачам, за результатами вжитих заходів – 5,1 тис. грн.

Крім того, працівниками сектору, з початку року розглянуто 8 звернень громадян, щодо ціноутворення, за результатами розгляду яких в 5 випадках проведено позапланові перевірки та в 3 випадках надано письмові роз’яснення.   

Всього, з початку року, працівниками сектору винесено 85 постанов, на суму 167,5 тис. грн. (суми повністю сплачені), щодо притягнення до адміністративної відповідальності посадових осіб, за вчинення правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 1652 КУпАП.

На веб-сайті ГУ Держпродспоживслужби в області з початку року розміщено 11 публікацій та прийнято участь у 3 ефірах на регіональному телебаченні, де обговорювались питання, щодо контролю за цінами на продукти харчування.